To kolejny misyjny wyjazd. Tym razem dłuższy niż zazwyczaj i zapowiada się bardziej pracowity. Aż trzy grupy dołączą do mnie w maju i czerwcu. Zajmować się będą pracą z dziećmi, młodzieżą, wsparciem żywnościowym dla potrzebujących ubogich rodzin i wdów oraz pomocą przy remoncie i adaptacji budynku kościelnego, a w planach jest także rozpoczęcie budowy ścianki wspinaczkowej. Ufff… Sporo tego, a i tak to jeszcze nie wszystko, bo pozostają tzw. bieżące sprawy misyjne oraz szczegóły i detale których da się opisać.

Dzięki Bogu mogę też zawieźć materialną i finansową pomoc naszym przyjaciołom, którzy dzielnie służą w Mołdawii. Ogromnie wdzięczny jestem wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom, którzy umożliwiają pracę Misji Przyjaciół Mołdawii! Wdzięczny jestem także osobom, które tym razem jadą, lub lecą samolotem, aby wspierać i pomagać w misyjnym dziele!
Bardzo uprzejmie proszę o modlitwę! W najbliższy piątek 22 maja 2026 wyruszam najpierw do Lwowa, a następnego dnia już prosto do bazy misyjnej w Strășeni. Kolejne osoby będą docierać do mnie i razem będziemy współpracować, niosąc pomoc i błogosławieństwo. Wszyscy niezmiernie bęziemy cenić każdą modlitwę i wszelkie wsparcie ze strony każdego z Was! A za wszystko i we wszystkim niech Panu Bogu płynie chwała!
