Kochani! A więc szczęśliwie i bezpiecznie dotarłem do bazy Misji Przyjaciół Mołdawii w Strășeni! Przede wszystkim dziękuję za każdą modlitwę w tej sprawie! Bogu niech płynie chwała!
Mołdawia piękna, słoneczna, cieplutka i wiosenna! Jakby nawet uśmiechnięta… Ale na pewno potrzebuje naszych wielkich serc!
Mołdawia piękna, słoneczna, cieplutka i wiosenna! Jakby nawet uśmiechnięta… Ale na pewno potrzebuje naszych wielkich serc!
Wspaniałe jest to, że te wielkie serca wkrótce z Polski przyjadą i przylecą! W najbliższy poniedziałek z Ostródy pastor Jarosław (Jarosław Ławnicki) z żoną i córką, w czwartek ze Skoczowa Artur, a w kolejny poniedziałek z Warszawy pastor Adam (Społeczność Chrześcijańska Zachód) z ekipą.

A ja tymczasem odpoczywam po trochę męczącej drodze, a już od jutra do dzieła! Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszelkie zainteresowanie i pomoc! Zachęcam do modlitwy oraz wspierania służby Misji Przyjaciół Mołdawii!
Zapraszam do oglądania zdjęć i krótkich opisów wydarzeń oraz inspirujących filmików ze służby Polaków na misji w Mołdawii:
