Polacy na misji w Mołdawii. Artur

Wczoraj 28 maja tuż przed północą wylądował w Kiszyniowie Artur! To kolejny Polak na misji w Mołdawii! Artur ma bardzo konkretne zadanie, a mianowicie budowanie ścianki wspinaczkowej w miejscowości Recea. Na pewno całej nie uda się od razu postawić, ale chcemy ją ukończyć jeszcze w tym roku. Cieszę się, że dotarł bezpiecznie i że ma wielkie serce dla tego małego kraju!

Zobacz zdjęcia i krótkie opisy wydarzeń oraz inspirujące filmiki ze służby Polaków na misji w Mołdawii:

Foto:
Wyjazd misyjny do Mołdawii, maj / czerwiec 2026

Wideo:
Polacy na misji w Mołdawii, maj / czerwiec 2026

Przewijanie do góry